П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Новини / Суспільство / На Павлоградськiй автобазi переселенцям допомагають з роботою та адаптацією
Переселенцям допомагають з роботою та адаптацією

На Павлоградськiй автобазi переселенцям допомагають з роботою та адаптацією

Від початку війни філія Павлоградська автобаза ДТЕК Павлоградвугілля влаштовує на роботу людей, які переїхали з окупованих регіонів нашої країни чи тих, де тривають бойові дії.

«Наразі в нас вже працюють 19 чоловік, переважно водіями автотранспорту. Днями прийняли ще й механіка та спеціаліста до виробничо-технічного відділу», – розповідає Світлана Шабанова, начальник відділу з управління персоналом філії.

Так, на сьогодні водійський склад працівників автобази вже повністю укомплектований у Тернівській та Центральній автоколонах. А от до Першотравенської автомобільної колони ще приймають робітників.

До речі, до Першотравенської колони працевлаштовуються переважно переселенці з Авдіївки, які до війни працювали на Авдіївському коксохімічному заводі, та з Лиману. А от до Центральної та Тернівської – більшість переселенців з Лисичанська, Гірська, Попасної.

Дехто з охочих працювати через війну, розв’язану РФ, втратив документи.

На підприємстві новачкам допомагають адаптуватися на новому місці, надають соцпакет, медичне страхування, допомагають з гуртожитком. HR-и розповідають про особливості виробничого процесу, оплату праці, а ще – як дістатися на роботу службовим транспортом.

Переселенцям також надають інформацію, як можна оформити статус внутрішньо переміщеної особи, де отримати гуманітарну допомогу тощо.

«В нас дуже класний колектив – це й інженерно-технічні працівники, і служба управління персоналом, і водії, і всі інші робітники. Автобазівці – кожен на своєму місці – беруть участь в адаптуванні новачків, наразі це здебільшого переселенці. Тож наші колеги підтримують кожного, цікавляться, чим можуть допомогти й допомагають усім, чим можуть. А наші нові колеги віддячують відповідальним ставленням до роботи. У тому наша сила, наша міць, наша майбутня перемога», – коментує Руслан Култигін, директор філії Павлоградська автобаза ДТЕК Павлоградвугілля.

Один з нових співробітників автобази Анатолій Ревенко. Він з 21 квітня працює водієм КАМАЗу у Центральній автоколоні філії. Розповідає, що прийняли його добре. З оформленням допомогли, про всі нюанси роботи розповіли, про оплату праці, соцпакет тощо.

«Я радий, що приїхав саме у Західний Донбас, що вирішив влаштуватися саме на Павлоградську автобазу, – ділиться Анатолій Анатолійович. – Добру роботу й до війни було знайти не просто, а тепер то взагалі проблема. А ось автобаза – це стабільність, впевненість, що завтра будеш з зарплатнею. Це місце, де відчуваєш себе та свою працю дійсно важливою, необхідною. А ще це недалеко від дому. Вірю, що ми переможемо і планую повернутися додому. А сьогодні дякую колективу, що так тепло прийняли».

 

До речі

Від початку війни на шахтах та допоміжних підприємствах ДТЕК Енерго на Дніпропетровщині забезпечили роботою понад тисячу нових співробітників. Серед них близько 400 переселенців. Це люди, які виїхали з окупованих територій України чи тих, де тривають бойові дії. Чимало тих, хто втратив роботу через зупинку підприємств, скорочення бізнесу.

На підприємствах ДТЕК Енерго новим співробітникам допомагають отримати спеціальність, навчитись новій професії, поновити професійні посвідчення. За потреби надають місця у гуртожитках. Компанія підтримує новачків під час адаптації до виробничого процесу, забезпечує усім необхідним та медичним страхуванням, регулярно та у повному обсязі виплачує зарплатню.

 

Тетяна КОПИЛОВА

 

 

 

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Теж цікаво!

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Новий потяг на Одесу курсуватиме через Павлоград

Укрзалізниця призначає новий поїзд №288/287 сполученням Харків – Одеса, який дозволить поєднати прямим залізничним сполученням …