Суббота , 15 Май 2021
Главная / Новости / Общество / Конкурс «Громада своїми руками» повертається: у фокусi – безбар’єрнiсть
Конкурс «Громада своїми руками» повертається: у фокусi - безбар’єрнiсть

Конкурс «Громада своїми руками» повертається: у фокусi – безбар’єрнiсть

У конкурсі проєктів з благоустрою міст і сіл «Громада своїми руками» тепер беруть участь 32 громади в 11 областях України. На реалізацію ідей можна виграти грант до 80 тис. грн. Перевага – проєктам, спрямованим на створення безбар’єрного середовища і інклюзивності.

У кожного жителя території, де проводиться конкурс, є можливість подати заявку на реалізацію проєкту для благоустрою громади, після чого конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, яким буде надано фінансування. В фокусі проєкту цього року – безбар’єрність, що передбачає розвиток доступного соціально-орієнтованого середовища для людей з обмеженими можливостями здоров’я, маленьких дітей і вагітних жінок, людей похилого віку.

«Громада своїми руками» дає стимул до розвитку міст і регіонів, де працюють підприємства групи ДТЕК. Компанія є надійним партнером місцевих громад з 2013 року. За цей час в рамках конкурсу було реалізовано близько 1500 проектів. Цього року географія проєкту розширилася на території присутності бізнесів ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ВДЕ, а значить більше проєктів ми зможемо підтримати і реалізувати разом з громадами. Особливий фокус проєктів цього року – безбар’єрність. ДТЕК приєднався до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар’єрів», і ми пропонуємо конкурсантам звернути увагу на створення безбар’єрного середовища, доступності і комфорту з урахуванням європейських стандартів. Наша місія – працювати в ім’я прогресу і процвітання суспільства. І такі ініціативи – наш внесок в розвиток України», – прокоментував виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

ДТЕК як соціально-відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій, підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, якості життя в містах і населених пунктах. Соціальні проєкти компанії базуються на принципах ESG і відповідають цілям сталого розвитку ООН.

Дізнатися деталі і подати заявку можна тут: https://gromada.dtek.com/

Довідка «ВШ»
«Громада своїми руками» – конкурс грантів від ДТЕК для благоустрою населених пунктів та розвитку співпраці між жителями, бізнесом і адміністраціями на місцях. Конкурс проводиться з 2012 р. спільно з міською владою. Цього року проєкт розширив географію і діє в 11 областях України. У конкурсі беруть участь громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (та інші об’єднання жителів), ініціативні групи громадян. З 2012 по 2020 рік в рамках «Громади своїми руками» було реалізовано 1500 проєктів. В процес благоустрою міст і сіл було залучено 78 тисяч українців.
До речі
З 2016 р. проєкт «Громада своїми руками» отримав сертифікат Міжнародного конкурсу КСВ «JCI Culture Best Practice» за відповідність проєктів компанії цілям сталого розвитку ООН і оригінальність їх досягнення; в 2020 р. – увійшов в шорт-лист Національного конкурсу молодих маркетологів «Young Lions Marketers Competition 2020».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Станислав Жмуренко: «На мотоцикле ощущаю полную свободу»

Станислав Жмуренко: «На мотоцикле ощущаю полную свободу»

Вот уже почти 10 лет работает оператором станков с программным управлением в механическом цехе Першотравенского …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: