Суббота , 28 Май 2022
Главная / Новости / Общество / Дев’яту школу реконструюють
Дев’яту школу реконструюють

Дев’яту школу реконструюють

Павлоградська школа № 9 стане однією з 23 шкіл Дніпропетровщини, які планують відремонтувати у поточному році. Про це йдеться на сайті обласної ради.

Там зазначають, що роботи будуть проведені у рамках програми розвитку освіти регіону.

«З січня почне діяти регіональна цільова соціальна програма «Освіта Дніпропетровщини», яка розроблена до 2024 року. В її рамках наступного року ми розширимо мережу інклюзивно-ресурсних центрів, проведемо низку заходів для розкриття інтелектуального, творчого потенціалу та духовного розвитку дітей, виплатимо стипендії талановитій молоді, відправимо дітей на відпочинок та оздоровлення, проведемо енергетичні аудити об’єктів освіти тощо. На реалізацію цієї програми на наступний рік в бюджеті закладено 73,1 млн грн», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

На удосконалення матеріально-технічної бази закладів освіти та покращення якості освітніх послуг в бюджеті регіону на наступний рік закладено 70 млн грн. Також в регіоні наступного року заплановані будівництва та реконструкції закладів освіти. Усього 23 об’єкти на 403,5 млн грн.

До цього списку потрапила і дев’ята школа Павлограда. Її планували реконструювати ще у 2019 р., проєкт майбутньої школи зобразили на світлинах, проте так і не реалізували. Тепер освітньому закладу знову обіцяють оновлення.

 

Ірина СЄРГЄЄВА

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

Кібервартові області відбили майже 36 тисяч атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 тис. кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай, …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: