Суббота , 22 Февраль 2020
Главная / Новости / Общество / Державні шахти з планом не впоралися
Державні шахти з планом не впоралися

Державні шахти з планом не впоралися

У березні цього року вуглевидобувні підприємства України усіх форм власності видобули 2,66 млн тонн вугілля, перевиконавши план на 4%. Щоправда, шахти, підпорядковані Міненерговугілля із завданням не впоралися. Вони видобули 309 тис. тонн твердого палива (98% від запланованого). Не додано споживачам 4,5 тис. тонн вугілля, повідомляє kvpu.org.ua, посилаючись на дані Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

У Донецькій області підприємства усіх форм власності у березні видали на-гора 787,2 тис. тонн твердого палива – на державні шахти припадає 131,68 тис. тонн видобутого вугілля (на 19,8 тис. тонн менше передбаченого планом).

На Луганщині видобувають вугілля лише державні шахти. У березні вони видали на-гора 41,7 тис. тонн вугілля, не додавши до визначеного завдання 702 тонни.

На Дніпропетровщині гірники ДТЕК Павлоградвугілля у березні видобули майже 1,7 млн тонн твердого палива, або на 56 тис. тонн більше запланованого.

Колектив ДП «Львіввугілля» видобув 130,4 тис. тонн вугілля – 19,4 тис. тонн понад план. ПАТ «Шахта «Надія», що теж розташована на Львівщині, видала на-гора 10,97 тис. тонн твердого палива. «Мінус» до завдання – 30 тонн.

Держпідприємство «Волиньвугілля» у березні видобуло 5,6 тис. тонн вугілля – на 3,3 тис. тонн менше потрібного.

З початку року вугледобувні підприємства усіх форм власності України видали на-гора 7,76 млн тонн твердого палива, що на 37,96 тис. тонн менше передбаченого планом. Шахти, підпорядковані Міненерговугілля, за перший квартал видобули 955,5 тис. тонн вугілля, або на 3% більше визначеного завдання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Шахтарі ДТЕК Енерго добули більше 22 млн тонн вугілля за 2019 рік

Шахтарі ДТЕК Енерго добули більше 22 млн тонн вугілля за 2019 рік

Шахтарі ДТЕК Енерго відзвітували про результати роботи за минулий рік. Вугледобувні підприємства компанії видобули 22,4 …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: