Суббота , 15 Май 2021
Главная / Новости / Общество / Чому працiвники «Соцвугiлля» дзвонили до пожежникiв?
Чому працiвники «Соцвугiлля» дзвонили до пожежникiв?

Чому працiвники «Соцвугiлля» дзвонили до пожежникiв?

По-перше, тому, що не могли вчинити інакше. А по-друге… Вік живи, вік учись. Мабуть, кожен пам’ятає це прислів’я ще зі школи. А ось працівники філії «Соцвугілля» ДТЕК Павлоградвугілля ще й слідують йому завжди, коли випадає нагода. Цього разу вони в черговий раз пройшли спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту.

Одразу евакуювали всіх з офісу

Спочатку навчались злагоджено діяти при виникненні умовної пожежі в офісі.

Все відбувалось наступним чином. Тільки- но виявили «горіння» в одному з кабінетів, миттєво почали діяти за алгоритмом. Без паніки, чітко і виважено. Одразу про «пожежу» були сповіщені всі: і люди, що знаходились в небезпеці поряд з епіцентром «вогню», і відповідальні за безпеку співробітники, і керівництво. Одразу ж зателефонували пожежникам і почали евакуацію робітників.

«Колеги діяли злагоджено. До речі, ми насправді телефонували пожежникам. За попередньою нашою з ними домовленістю, ми дзвонимо і сповіщаємо, що в нас на підприємстві за адресою м. Павлоград, вул. Соборна, 127, навчальна пожежа. І далі все-все зробили за планом. Взагалі, вважаю, з метою, яку ставили перед собою, ми впорались», – говорить Олена Косоног, провідний спеціаліст з охорони праці «Соцвугілля».

І дійсно, впорались. З офісу, в якому «зайнялась пожежа», вийшли всі співробітники. «Пожежу» локалізували, майно ціле, все вийшло найкращим чином.

«ДТЕК – соціально відповідальний бізнес, надійний партнер суспільства. І саме така політика на кожному підприємстві компанії, в кожному колективі. Наша філія не виключення. Тому ми сьогодні вчергове провели ці традиційні навчання. Бо від надзвичайної ситуації ніхто, на жаль, не застрахований. І якщо щось таке станеться, і наші співробітники підготовлені, добре знають як треба діяти, вміють користуватись засобами захисту, ми маємо всі шанси швидко і без ускладнень подолати будь-яку надзвичайну ситуацію», – прокоментував Андрій Чернецький, директор філії «Соцвугілля» ДТЕК Павлоградвугілля.

Взяли в руки вогнегасники

Далі вчилися поратися з вогнегасниками двох видів – порошковими та вуглекислотними. Бо саме такі в наявності на підприємстві. І співробітникам треба не лише теоретично знати, як ті працюють, а і вміти ними користуватись хоч із заплющеними очима.

І з цим працівники «Соцвугілля» добре справились. Навіть ті, хто ніколи не брав до рук вогнегасника.

Чому працiвники «Соцвугiлля» дзвонили до пожежникiв?

І з першою допомогою впорались

Далі працівники шахтарської соціальної сфери пройшли майстер-клас з надання первинної домедичної допомоги. Слухали теорію і дивилися як визначити стан потерпілого, зупинити кровотечу, зафіксувати перелом, виконати непрямий масаж серця та ін.

Задоволений результатом навчань Валерій Юсупов, майстер виробничого навчання Павлоградських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (II категорії) навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Дніпропетровській області.

«Персонал підприємства спрацював досить швидко і зі знанням справи при виникненні «пожежі». Провели організовано евакуацію співробітників з приміщень. Діяли правильно. Чудово поралися з вогнегасниками та відповідали на запитання щодо надання домедичної допомоги. Все пройшло якнайкраще», – зазначив пан Валерій.

Тетяна КОПИЛОВА

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

Станислав Жмуренко: «На мотоцикле ощущаю полную свободу»

Станислав Жмуренко: «На мотоцикле ощущаю полную свободу»

Вот уже почти 10 лет работает оператором станков с программным управлением в механическом цехе Першотравенского …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: