Пятница , 5 Июнь 2020
Главная / Новости / Общество / Артур Мартовицький не дозволив владi зiрвати жнива
Артур Мартовицький не дозволив владi зiрвати жнива

Артур Мартовицький не дозволив владi зiрвати жнива

Народний депутат України Артур Мартовицький не дозволив владі зірвати кампанію фермерських господарств по збиранню врожаю. Він домігся прийняття закону, який відклав застосування штрафу у розмірі 500 000 гривень для господарств, які зберігають пальне без відповідної ліцензії.

Справа в тому, що за законом, який 16 травня підписав колишній Президент України Петро Порошенко, більшість підприємств, особливо фермерські господарства, повинні були отримати ліцензії на кожен об’єкт зберігання пального – блок, бочку і т. п. У багатьох господарствах вони залишилися ще з часів колгоспів.

– З урахуванням польових робіт по збиранню ранніх зернових культур, у зазначений термін отримати ліцензію на кожен об’єкт зберігання пального нереально, оскільки це потребує підготовки та затвердження багатьох документів. Більш того, в Україні ще не створили відповідний орган при податковій службі, який повинен займатися видачею таких ліцензій.
Невиконання даних вимог з ліцензування до встановленого терміну тягне за собою штраф у розмірі до 500 000 гривень. Що більшості фермерських господарств зірве кампанію по збиранню врожаю, – звернувся Артур Мартовицький до депутатів Верховної Ради України.

Він зазначив, що затверджені зміни у згаданому Законі, є неприпустимими. Якщо питання не буде вирішене належним чином, Україна залишиться без хліба.

Свій виступ Артур Мартовицький попросив вважати депутатським запитом.

– Шановний пане екс-президенте Порошенко, чи бачили ви що підписуєте?! Чи це було зроблено навмисно, щоб зірвати польові роботи сотням тисяч фермерів, а з цим і врожай
2019 року? – запитав А. Мартовицький.

Після публічних заяв народного депутата, парламент ухвалив Закон, згідно з яким ліцензії на об’єкти зберігання пального необхідно отримати до 31 грудня 2019 р., тобто після проведення всіх сільськогосподарських робіт.

– 239 народних депутатів виправили помилку Порошенка та його більшості. Тепер наші українські фермери встигнуть зібрати всі врожаї без відволікань на безглузді вимоги стосовно ліцензування та санкцій, – наголосив Артур Мартовицький.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

юридическая консультация

Юридическая консультация

Я работаю медсестрой подземной. Имею ли я право досрочного выхода на пенсию? Наталья, г. Павлоград …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: