Вівторок , 5 Липень 2022
Головна / Новини / Суспільство / 18 щасливчиків Павлоградвантажтранса
18 щасливчиків Павлоградвантажтранса

18 щасливчиків Павлоградвантажтранса

Спеціалісти служби з управління персоналом філії Павлоградвантажтранс ДТЕК Павлоградвугілля провели День здоров’я – розіграли вітамінні комплекси та пульсоксиметри серед співробітників підприємства, які протягом п’яти років не були на лікарняному.

До речі, залізничників, які не хворіли та чудово дбали про своє здоров’я останні п’ять років, за даними відділу кадрів філії, станом на вересень 2021 року виявилось аж 48. І 18 з них, завдяки випадковій лотереї, виграли здорові подарунки.

Тож, вітамінні комплекси отримали майстри Олександр Криворучко та Віталій Куліш, провідний фахівець Ольга Браташ, диспетчер Ольга Колосенко, електромеханік Ігор Артамонов, чергові по залізничній станції Ольга Ріпна та Євгенія Чухрій, прийомоздавальники вантажу та багажу Алла Погрєбнік, Алла Прудніченко та Марина Фесенко, машиністи тепловоза Віктор Клюс та Олександр Фоменко, помічник машиніста тепловоза Станіслав Третьяков, слюсар Валерій Ломака, підсобний робітник Іван Жадан.

«Намагаюся дотримуватися розпорядку дня, вчасно лягати спати, дуже люблю фрукти, вітаміни. А ще моє здоров’я – це позитивні емоції. У нас дружний колектив, класна атмосфера в офісі, хороші умови роботи, у кабінетах взимку тепло, влітку прохолодно, взагалі комфортно та затишно.

Дякую керівництву за те, що зробило мені та колегам, які так само турбуються про своє здоров’я, такі чудові корисні подарунки», – каже Ольга Браташ, провідний фахівець служби експлуатації та вантажної роботи філії.

Пульсоксиметри виграли оператор поста централізації Ольга Ніколайчук, машиніст тепловоза Сергій Журавель та монтер колії Сергій Лємасов.

«Ці корисні для здоров’я подарунки нам надала страхова компанія «Країна», – розповідає Дмитро Лукіянчук, керівник служби з управління персоналом філії Павлоградвантажтранс ДТЕК Павлоградвугілля. – І вони насправді сподобались  нашим співробітникам.

Хочу зазначити, що ідея заохочення працівників, які не хворіли протягом тривалого часу, виникла після зустрічі директора філії Олега Трибіса з робітниками станції ЦЗФ, у рамках зустрічей по проєкту «Діалог» ще у вересні. Тоді ж і був сформований список таких працівників. Але можливість з’явилась тільки зараз. Ця акція є підтвердженням того, що наша компанія ДТЕК Енерго є відповідальним роботодавцем, який завжди піклується про своїх працівників. Таким чином ми заохочуємо людей, які дбають про своє здоров’я та ефективно працюють на виробництві».

Крім того, в День здоров’я ще два нових тонометри були передані у депо станції ЦЗФ та депо станції Самарська. Як зазначив Дмитро Лукіянчук, все задля того, щоб колективи були здоровішими.

 

18 щасливчиків Павлоградвантажтранса

 

Тетяна КОПИЛОВА

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Теж цікаво!

Воюють ще й з посухою

Воюють ще й з посухою

У 2022 році на Дніпропетровщині відремонтували понад 480 км трубопроводів для зрошення полів. А ще …

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: