Воскресенье , 28 Ноябрь 2021
Главная / Новости / Общество / 12 тисяч робітників та ветеранів ДТЕК Добропіллявугілля отримають безкоштовне паливо

12 тисяч робітників та ветеранів ДТЕК Добропіллявугілля отримають безкоштовне паливо

12 тисяч робітників та ветеранів ДТЕК Добропіллявугілля отримають безкоштовне паливоМайже по 6 тонн вугілля отримують щорічно працівники та ветерани шахт ДТЕК Добропіллявугілля, що живуть у домах з пічним опаленням. Компанію забезпечує їх безкоштовним паливом відповідно до колективного договору. Цього року у домівки шахтарів надійде більше 60 тисяч тонн вугілля для опалення і приготування їжі.

Григорій Басов, що працює майстром технологічного комплексу поверхні на шахті Добропільська, задоволений тим, що отримує паливо від підприємства: «Безкоштовне вугілля дозволяє суттєво заощадити кошти сімейного бюджету. Після того, як я утеплив оселю, та зменшив втрати тепла, цього вугілля мені вистачає на весь опалювальний сезон. Якість мене цілком задовольняє».

Вдячна шахтарям ДТЕК Добропіллявугілля за те, що в домівках мешканців міста є тепло і світло, і Ганна Анатоліївна Розуменкова, ветеран підприємства: «Багато років опалюю свій дім нашим добропільським вугіллячком. Ніколи не скаржуся: горить довго добре, добре гріє».

«До нас на шахту нещодавно перейшов шахтар  з шахти Красноліманська, що в Родинському, — Розповідає Сергій Мороз, гірник дільниці № 4 з видобутку вугілля ДТЕК шахтоуправління Добропільське, — Каже, що пішов з попереднього місця роботи, серед іншого, через те, що пенсіонерам, які працювали на Краснолиманьській, не дають вугілля.  У нас не так! Наше добропільське вугілля не тільки годує гірників, але й зігріває і нас, і наших дітей , і батьків!».

«Забезпечення вугіллям працівників і ветеранів нашого підприємства — завжди пріоритет для нас,  — зазначив генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля Юрій Чередниченко,- Це побутове паливо ми надаємо безкоштовно майже 12 тисячам наших нинішніх і колишніх працівники. Цьогоріч наші люди будуть отримувати високоякісний вугільний концентрат. Центральна збагачувальна фабрика ДТЕК Добропільська прибирає з рядового вугілля негорючу породу, щоб люди мали концентрат з низькою зольністю і високою тепловіддачею, який добре горить і гріє, дає мало відходів».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Знаходить людей і розкриває злочини

Знаходить людей і розкриває злочини

На що здатна бельгійська вівчарка Бєша, яка мешкає в родині павлоградської кінологині Кінологиня з Павлограда …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: