Суббота , 8 Август 2020
Главная / Новости / Мрiї збуваються: «Громада своїми руками» у Павлоградi

Мрiї збуваються: «Громада своїми руками» у Павлоградi

У конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» у Павлограді оголошено 27 проєктів-переможців цього року. Відкрито вже три, це: оновлений Будинок культури ветеранів, інтерактивний клас для учнів Західно-Донбаського професійного ліцею та новий майданчик для гри у пляжний волейбол. Фактична вартість цих проєктів становить понад 650 тис. грн, з яких 233 тис. направлено з фонду конкурсу (кошти ДТЕК і міського бюджету).

Будинок культури ветеранів
Оновлену історичну споруду – Будинок культури ветеранів – відкрили до святкування Міжнародного дня людей похилого віку. Тут відремонтували фасад, замінили вікна, відреставрували двері і встановили стилізовані під старовину ліхтарі. На реалізацію цього проєкту витрачено понад 110 тис. грн, 80 тис. грн з яких виділили з фонду конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».
– Усі ці люди все своє життя працювали для того, щоб наше місто розвивалось і процвітало. Спочатку вони виховували нас, а тепер виховують своїх онуків, – з повагою зазначила начальник відділу культури Павлоградського виконкому, Вікторія Селіна, говорячи про ветеранів.

Інтерактивний клас
А в учнів Західно-Донбаського професійного ліцею (ЗДПЛ) тепер є інтерактивний клас – нові комп’ютери, магнітно-маркерна дошка, звукові колонки та інше. На всю цю інновацію і красу з фонду конкурсу направили 80 тис. грн.
Володимир Степаненко, директор ЗДПЛ, з приводу реалізації проєкту, зокрема, зазначив:
– Тепер тут учні зможуть вивчати інформатику, інформаційні технології за допомогою інноваційної мультимедійної дошки. Звичайно ж, ми будемо використовувати клас і для вивчення інших предметів, де є потреба застосовувати новітні інформаційні технології. Нове устаткування дасть можливість підвищувати рівень знань не тільки наших учнів, але й кваліфікованих працівників.

Майданчик для гри у пляжний волейбол
Допомогла «Громада своїми руками» і фізкультурно-спортивному комплексу ім. В. М. Шкуренка в облаштуванні сучасного майданчика для гри у пляжний волейбол. На проєкт витрачено понад 87 тис. грн, з яких 72 тис. – з фонду конкурсу. За ці кошти ініціативна група придбала спортивний інвентар: стійки з проектором, суддівську стійку, волейбольні м’ячі, сітку, освітлювальні прилади і будівельні матеріали. Тепер на майданчику зможуть займатися не тільки професійні волейболісти, а й любителі цього виду спорту.
– Тут багато сучасного спортивного обладнання та і сама гра інша, відрізняється від класичного волейболу тим, що команди складаються з двох гравців, і немає ніяких поблажок за порушення правил. Мені дуже подобається, – говорить волейболіст-любитель, Назар Міленний.

Павлоград – найактивніше місто Західного Донбасу з місць присутності компанії, де ініціативні мешканці мають можливість самостійно брати участь у розвитку та покращенні своїх регіонів. А ДТЕК – це надійний партнер громади і точка опори для людей, який завжди підтримує їх ідеї, та допомагає громадянам покращити життя у регіоні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

«За ним – самые светлые мысли и рационализаторские решения»

«За ним – самые светлые мысли и рационализаторские решения»

Более 30 лет он трудится на шахте им. Героев космоса (одноименного шахтоуправления ДТЭК). Его уважают …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: