Пятница , 27 Май 2022
Главная / Новости / Медицина / Реанімаційне відділення капітально оновили
Реанімаційне відділення капітально оновили

Реанімаційне відділення капітально оновили

У Павлоградській лікарні інтенсивного лікування відкрили після реконструкції відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії. Про це розповіли у Павлоградській міській раді.

Там зазначили, що нагальна потреба у капітальному ремонті назріла давно, оскільки відділення, що функціонує з 1986 року на третьому поверсі головного корпусу будівлі, — одне з найважливіших у лікарні. Сюди потрапляють важкохворі, які потребують проведення інтенсивної терапії та реанімаційних заходів, післяопераційні хворі, з гострими екзогенними отруєннями, травмами, отриманими в ДТП та на підприємствах регіону. Адже медичний заклад приймає пацієнтів з усього Західного Донбасу.

Реконструкцію провели за кошти міського бюджету — 3,5 млн грн (у тому числі за рахунок субвенції соціально-економічного розвитку — 1,8 млн грн).

Наразі це відділення на 13 ліжок, забезпечених централізованою подачею кисню, не тільки реконструйоване, а й оснащене сучасним медичним обладнанням.

Реанімаційний зал також має високотехнологічне обладнання з припливно-витяжною установкою з рекуператором, придбаним за гроші місцевого бюджету (272,5 тис. грн).

За рахунок коштів кількох депутатів обласної ради для відділення придбали постільну білизну та холодильне обладнання.

Також на завершальній стадії ремонтні роботи у приймально-діагностичному відділенні лікарні. Тут вже утеплили фасад, замінили вікна, інженерне обладнання та внутрішнє оздоблення, облаштували прилеглу територію. Ремонтні роботи у ньому розпочалися у 2018 р. за кошти Світового банку.

 

Ірина СЄРГЄЄВА

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

«Проходка – дело, которое мне по душе»

«Проходка – дело, которое мне по душе»

Развить в себе лидерские качества и стать примером для коллег — не каждому под силу. …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: