Четверг , 16 Июль 2020
Главная / Новости / Коротко / Перевiрили електрозабезпечення лiкарень Приднiпров’я

Перевiрили електрозабезпечення лiкарень Приднiпров’я

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі перевірили стан електричної інфраструктури 273 медичних установ Дніпропетровської області. А також проводять ремонти та посилення електропотужностей лікарень, які були визначені основними госпітальними базами в умовах пандемії.

Стабільне і надійне електроживлення для безперебійності роботи таких установ зараз особливо важливе.

За два тижні з початку карантину фахівці перевірили справність роботи електромереж та обладнання всіх медустанов. У тому числі – 21-ї міської інфекційної лікарні в Дніпрі, яка стала головною госпітальною базою області для хворих COVID-19. Для безперебійної роботи в лікарні встановили додатковий трансформатор на 250 кВА та комплектуюче обладнання. Це збільшило надійність електропостачання вдвічі. Подібні роботи проводять і в інших медустановах області.

Співробітники компанії провели ревізію запасних матеріалів, які можуть знадобитися для забезпечення безперебійної роботи електрообладнання. За її результатами сформували резерв матеріалів, необхідних для швидкої ліквідації можливих позаштатних ситуацій.

Для працівників лікарень, які відповідають за електромережі, енергетики розробили спеціальні інструкції. Вони допоможуть правильно зреагувати в разі аварії ще до того, як приїде аварійна бригада.

ДТЕК Дніпровські електромережі з 17 березня ввів дистанційне обслуговування клієнтів, а значна частина адміністративного персоналу працює віддалено. Проте, співробітники компанії роблять все необхідне для стабільного електропостачання і цілодобово проводять аварійно-відновлювальні роботи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Павлоград соревнуется за звание самого привлекательного

Павлоград стал одним из участников онлайн-конкурса «Город Украины – национальный выбор». Пользователи интернета могут поучаствовать …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: