Суббота , 28 Март 2020
Главная / Новости / «Герої» запустили нову лаву

«Герої» запустили нову лаву

Майже півмільйона тонн вугілля планують видобути з нової лави гірники дільниці № 3 шахтоуправління ім. Героїв космосу. Це дієва підтримка вітчизняної енергетики.

Нова лава залягає на глибині 370 метрів. ЇЇ довжина становить 250 м. Потужність пласта – 0,8 м.
«Це перша лава у шахтоуправлінні у 2020 році. Щоб своєчасно її запустити наш колектив одночасно виконував і демонтаж відпрацьованого забою, і монтував новий. Тому що розуміємо – є лава – є робота, є вугілля, є розвиток підприємства і регіону! Вже сьогодні ми щодоби видобуваємо з неї понад 2 тис. тонн вугілля», – зазначив бригадир гідравліків дільниці № 3 ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу Олексій Малігон.
В оснащення лави компанія інвестувала майже 54 млн грн. Інвестиції спрямували на капітальний ремонт скребкового конвеєра та 164 механізовані секції. Разом з тим силами дільниць підприємства відремонтували очисний комбайн КА-200, перенавантажувач, три маслостанції, електроапаратуру.

До речі
Сьогодні у шахтоуправлінні щодоби видобувається майже 12 тис. тонн вугілля з 4 лав. Протягом року колектив планує здати в роботу ще 8 нових забоїв, підготувати понад 20 км підземних гірничих виробок і добути понад 4 млн тонн вугілля для теплової генерації України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Ремонты в больницах, новое оборудование и площадки для игр и спорта

В 2019 году власти Павлограда сосредоточились на реализации стратегии развития города до 2020 года. Итоги этой работы обсуждались на заседании горисполкома 26 февраля.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: