Четверг , 9 Июль 2020
Главная / Новости / «Герої» запустили нову лаву

«Герої» запустили нову лаву

Майже півмільйона тонн вугілля планують видобути з нової лави гірники дільниці № 3 шахтоуправління ім. Героїв космосу. Це дієва підтримка вітчизняної енергетики.

Нова лава залягає на глибині 370 метрів. ЇЇ довжина становить 250 м. Потужність пласта – 0,8 м.
«Це перша лава у шахтоуправлінні у 2020 році. Щоб своєчасно її запустити наш колектив одночасно виконував і демонтаж відпрацьованого забою, і монтував новий. Тому що розуміємо – є лава – є робота, є вугілля, є розвиток підприємства і регіону! Вже сьогодні ми щодоби видобуваємо з неї понад 2 тис. тонн вугілля», – зазначив бригадир гідравліків дільниці № 3 ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу Олексій Малігон.
В оснащення лави компанія інвестувала майже 54 млн грн. Інвестиції спрямували на капітальний ремонт скребкового конвеєра та 164 механізовані секції. Разом з тим силами дільниць підприємства відремонтували очисний комбайн КА-200, перенавантажувач, три маслостанції, електроапаратуру.

До речі
Сьогодні у шахтоуправлінні щодоби видобувається майже 12 тис. тонн вугілля з 4 лав. Протягом року колектив планує здати в роботу ще 8 нових забоїв, підготувати понад 20 км підземних гірничих виробок і добути понад 4 млн тонн вугілля для теплової генерації України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

История одного велопробега

«А не поехать ли нам на великах кататься?» - подумали участники Молодежного движения ДТЭК Энерго. Сказано - сделано!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: