Суббота , 15 Май 2021
Главная / Новости / До обговорення залучили бiзнес та молодь
11717

До обговорення залучили бiзнес та молодь

Якими Першотравенськ, Петропавлівська та Миколаївська громади будуть через 10-15 років задумалися активні жителі і одними з перших в Україні приступили до розробки програм справедливої вугільної трансформації для своїх територій. За підтримки ДТЕК Енерго 12-14 квітня відбулися зустрічі міжнародних експертів з процесів трансформації з представниками місцевої влади, бізнесу і молоді.

На цих зустрічах городяни вивчили досвід інших громад, які вже пройшли цей шлях, і активно обговорювали майбутнє своїх територій, ділилися ідеями і пропозиціями, враховуючи, що незабаром кілька шахт регіону завершать свою роботу.
«Нам надає оптимізму той факт, що ми першими приєдналися до програми справедливої вугільної трансформації. Це дає можливість переформатувати наші міста під нові умови, створити альтернативну стратегію розвитку власної економіки. Тому для нас так важлива думка підприємців і молоді, як потенційних джерел креативних ідей», – прокоментував події Валерій Хандрига, в. о. першого заступника міського голови Першотравенська.
Основні напрямки, за якими зараз йде робота – це створення альтернативних робочих місць, розвиток соціальної інфраструктури, модернізація житлово-комунальної сфери.
Експерти відзначають, що тільки спільна робота влади, бізнесу і громадськості дозволить програмі втілитися в життя, а не залишитися паперовим проєктом.
«Зміни лякають, але вони необхідні, щоб рухатися далі, шукати нові шляхи розвитку. Це прекрасно розуміє наша молодь. Вони знають, що тільки реальні кроки, сміливість і впевненість допоможе знайти вірну дорогу до майбутнього благополуччя їх самих і регіону в цілому», – поділилася своїми враженнями після зустрічі Ірина Бірюк, представник Молодіжного руху з Першотравенська.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Тоже интересно!

unnamed

Утеплят четыре детсада

В Павлограде термомодернизируют здания четырех детских садов – № 8 (ул. Пчелки, 113), № 11 …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: