Воскресенье , 17 Октябрь 2021
Главная / Новости / 2 млн тонн вугiлля – вiд початку року: шахтарi ДТЕК Павлоградвугiлля нарощують видобуток
Шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули 2 млн тонн вугілля
Шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля видобули 2 млн тонн вугілля

2 млн тонн вугiлля – вiд початку року: шахтарi ДТЕК Павлоградвугiлля нарощують видобуток

З початку 2021 року шахтарі об’єднання ДТЕК Павлоградвугілля (Дніпропетровська область) видобули 2 млн тонн вугілля газової марки — основного палива для вітчизняних теплоелектростанцій, які забезпечують стабільну роботу енергосистеми в осінньо-зимовий період. Також ДТЕК поповнює склади ТЕС імпортним вугіллям з Казахстану і Польщі.

Видобуток на десяти шахтах ДТЕК Павлоградвугілля ведеться з 20 лав. Середньодобовий видобуток — понад 44 тисяч тонн вугілля. На підприємствах об’єднання також готують нові лави та гірничі виробки. З початку року вже підготували близько 10 км гірничих виробок і запустили в роботу три нові лави (на шахтах Павлоградська, Тернівська і їм. Героїв космосу). До березня видобуток почнеться ще з двох очисних вибоїв.

«В осінньо-зимовому періоді (ОЗП) 20/21 навантаження на теплову генерацію ДТЕК на 50% вище, ніж в попередньому. Ми, як надійна і відповідальна компанія, заздалегідь підготувалися до зими: станом на 1 жовтня 2020 року на складах ТЕС ДТЕК Енерго було накопичено понад 2,1 мільйона тонн вугілля. І цього було більш ніж достатньо для проходження ОЗП в затвердженому прогнозному балансі. Але, на жаль, ремонти атомних енергоблоків припали на зимовий період, і завдання компенсувати їх потужність лягло на теплову генерацію. Закономірно, що вугілля спалювалося з підвищеною інтенсивністю. Тому для того, щоб в українців було світло і тепло в будинках, наші підприємства працюють на межі можливостей», — пояснив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Крім нарощування видобутку на власних підприємствах, компанія також імпортує вугілля з Казахстану і Польщі. Це дозволяє забезпечити безперебійну роботу ТЕС ДТЕК Енерго і всієї енергосистеми України.

«ДТЕК Енерго робить все можливе, щоб забезпечити свої теплоелектростанції необхідним обсягом вугілля для проходження ОЗП. Ми знайшли й альтернативні джерела оперативно поповнити склади ТЕС — почали завозити вугілля з Казахстану і Польщі. Сьогодні близько 100 тисяч тонн імпортного палива вже прийшли на Бурштинську, Добротвірську і Запорізьку ТЕС. Ми також наростили постачання антрацитового вугілля від нашого шахтоуправління Обуховське. У лютому на наші станції сумарно зайде понад 400 тис. тонн імпортного вугілля. Звичайно, імпорт — це тимчасовий і крайній захід. Сьогодні постачання вугілля з інших країн вимушена необхідність для стабілізації складної ситуації в енергетиці», — резюмував Ільдар Салєєв.

Всього до кінця року на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля планують видобути понад 15 млн тонн вугілля.

Дирекція з комунікацій ДТЕК Енерго

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Тоже интересно!

Вид на Говерлу

Во всем на высоте: шахтер из Белозерского поднял флаг ДТЭК на наивысшую точку Украины

Стволовой участка шахтного транспорта ДТЭК шахты «Белозерская» Виталий Кутний один из немногих, кто не раз …

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: