П’ятниця , 19 Серпень 2022
Головна / Без рубрики / VI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ MINING & MINERALS EXPO – 2021

VI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ MINING & MINERALS EXPO – 2021

VI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ MINING & MINERALS EXPO - 2021

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об’ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

В той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення VI Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка проходить у рамках XIX Міжнародного енергетичного бізнес‑форума «5Е».
Формат Форуму:
– XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2021»,
– VI Міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо – 2021»,
– VI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining & Minerals Expo – 2021»,
– Ділова програма.

Запрошуємо до участі в VI Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, яка є найбільш ефективним бізнес‑майданчиком для промоції гірничих технологій та обладнання і стимулювання зростання продажів вашої продукції.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел./факс: +38 (044) 201-11-67, 201-11-57, 201-11-78
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.uaenergoprom@iec-expo.com.ua

 

Оцените статью:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Теж цікаво!

Порошенко

Президент утвердил военное приветствие «Слава Украине»

По словам Порошенко, такое поздравление является естественным не только для украинских военнослужащих, но и для гражданских. Президент Украины Петр Порошенко подписал закон о внесении изменений в уставы Вооруженных сил Украины, которые предусматривают изменение приветствия военнослужащими и сотрудниками Национальной полиции "Слава Украине! Героям слава!". Об этом он сообщил в четверг, 10 октября, во время своего выступления перед военнослужащими в Хмельницкой области.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.